İyi Masöz Nasıl Seçersiniz?

Sıradan ve Seviyesi Düşük Masaj Salonu veya SPA yerine, bireysel profesyonel masöz tercih edin.
BUTİK MASAJ İStanbul'da en İyİ masözlere erİşmenİzİ ve KEYİFİLİ BİR DENEYİM YAŞAMINIZI sağlar.

Masaj Hizmeti Almak İçin Şimdi Ne Yapmalısınız?

Profesyonel Masöz İlan Sayfasına Gidin
İlanlar Arasında Size Uygun Masözü Seçin
Kendisi İle İletişim Kurun, Anlaşın
Bugün Profesyonel Masaj Hizmeti Alın
İstanbul Butik Masaj

İstanbul Butik Masaj

Butik Masaj Uzmanları

Butik Masaj Uzmanları

Butik Masaj Terapistleri

Butik Masaj Terapistleri

Sitedeki Masaj Terapistlerinin Bazılarını Tıklayıp Görün

masöz mira

Terapist Mira, 
Ataköy / Bakırköy

masöz firuze

Terapist Firuze, Ataşehir / Ümraniye

masöz başak

Terapist Başak,
Bostancı / Kadıköy

masöz hira

Terapist Hira,
Şişli / Taksim

masöz ışık

Terapist Işık, 
Etiler / Levent

masöz melisa

Terapist Melisa, Beşiktaş

masöz cansu

Terapist Cansu,
Kadıköy

masöz derin

Terapist Derin,
Beşiktaş

istanbul masaj

İstanbul Masaj İçin Bireysel Uzman Bulma Sitesi

istanbul masaj salonu

Masaj Salonu Yerine Bireysel Hizmet Alma Adresi

butik masaj

Orijinal Butik Masaj | En İyi İstanbul Masaj Uzmanları

istanbul masöz

İstanbul Masöz İçin Bağımsız Uzman Bulma Yeri

profesyonel masöz

Profesyonel Masöz Hizmeti Tercih Edenlerin Platformu

anadolu yakası masöz avrupa yakası masöz

Anadolu Yakası Masöz ve Avrupa Yakası Masöz Sitesi

Profesyonel İyi Masöz Bulmak İçin Size Yol Gösteriyorum Her Zaman

Evde masaj yaparken, terapi merkezindeki donanım olmayabilir. Okuyacağımız önerileri aklınızda bulundurunuz. Bazen minik öneriler, size büyük başarıların anahtarıdır. Masaj konusunda daha fazla öğrenmeyi planlıyorsanız, detayları kaçırmayınız!

Seansa 10 dakika önce ulaşınız. Geç kalmak, hem stres yaratacak, hem de bir sonraki seansın uzamasına yol açacaktır. Bu konuda sorumlu ve tedbirli davranınız. Telaş içinde seansa katılırsanız, sakinleşmeniz ve terapiye hazır hale gelmeniz de zaman öldüren bir unsur olacaktır. Oysa, zamanın her dakikası size fayda olarak dönecek şekilde değerlendirilmelidir.

Masaja karar verdiniz ama hangi terapiste gitmeli diye düşünüyorsanız, arkadaşlarınıza, iş çevrenize danışabilirsiniz. Belki de içlerinden biri, masaj terapi ile yakın ilgili çıkabilir. Böylece, iyi bilinen, memnuniyet içerisindeki bir müşterisinden yeni terapistinize ulaşabilirsiniz. Eğer, birkaç isim aldıysanız, internetten referanslarına bakarak da karar verebilirsiniz.

Eğer çevrenizde, masaj terapi ile ilgili kimse yoksa, doğrudan internet üzerinde araştırma yaparak, referansları okuyunuz ve kıyaslama yapınız. Tabi, seçeceğiniz terapistin, size yakın olması da bir avantaj sunar. Terapi merkezleri, SPA'lar zaman zaman bonus sunarlar. Seanslarında herhangi bir avantaj varsa, bunu da değerlendirmeye alınız. Belki de hediye olarak sunulan bir hizmet, sizin için ideal olacak ve ilk kez tatma şansını yakalayacaksınız. Araştırmaya değer, değil mi?

Aile ve arkadaşlarınıza süper bir masaj yapabilirsiniz. En az malzeme ile ve gerçekten doğrudan sonuç veren bir kaç teknikle başlayabilirsiniz. Yazımızda verilen tüyolar, usta bir terapistin uygulayacağı, işe yarar detaylar, masaja başlangıç için size yeterli olacaktır. Makaleyi okumaya ve masaj konusunda bilgilenmeye devam ediniz!

Raking tekniği sırt için idealdir. Parmaklarınızı açın, parmak uçlarıyla aşağıya doğru ovun. Omuzdan kalçaya doğru uzanan sırt bölgesini bu teknikle rahatlatın. Bu tekniği, partnerinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Stres, tamamen atılır ve eşler arasında birlikte güzel zaman geçirme şansı yakalanmış olur.

Eşinizden masaj almak, hem maddi külfetsiz hem de kolay olur. Ancak, bir uzmanının sağlayabileceği avantajları edilebilmek mümkün olmaz. Yanlış bir uygulamada sakatlanmak bile söz konusu olabilir. Eşlerin romantik bir ortamda birbirlerine masaj yapması, ilişkilerine dinamizm katar. Fakat profesyonel bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız, bu alanda eğitimli bir masöz, sizi tam anlamıyla iyileştirecek, stresten uzaklaştıracaktır.

Masaj sırasında konfor önemlidir. Masaj masası faktörü ön plana çıkar. Eğer bu imkan yoksa, bir kanepe, ya da yoga mat kullanınız. Başı yastıklarla, yumuşak dokulu kumaş yapısındaki materyaller ile bezeyerek, vücudu rahat konuma taşıyınız. Aksi halde fayda sağlamaya çalışırken daha büyük bir incinme oluşabilir. Dikkat etmek gereklidir.

Butik Masaj Güzellik Salonu, Terapist Aleyna - Barbaros Mah, Atatürk Caddesi 15, 34746, Ataşehir,  İstanbul - Email: terapistalena@butikmasajterapisti.com