Masajın Faydaları Nelerdir? Size Ne Tür Yararlar Sağlar?

Sıradan ve Seviyesi Düşük Masaj Salonu veya SPA yerine, bireysel profesyonel masöz tercih edin.
BUTİK MASAJ İStanbul'da en İyİ masözlere erİşmenİzİ ve KEYİFİLİ BİR DENEYİM YAŞAMINIZI sağlar.

Masaj Hizmeti Almak İçin Şimdi Ne Yapmalısınız?

Profesyonel Masöz İlan Sayfasına Gidin
İlanlar Arasında Size Uygun Masözü Seçin
Kendisi İle İletişim Kurun, Anlaşın
Bugün Profesyonel Masaj Hizmeti Alın
İstanbul Butik Masaj

İstanbul Butik Masaj

Butik Masaj Uzmanları

Butik Masaj Uzmanları

Butik Masaj Terapistleri

Butik Masaj Terapistleri

Sitedeki Masaj Terapistlerinin Bazılarını Tıklayıp Görün

masöz mira

Terapist Mira, 
Ataköy / Bakırköy

masöz firuze

Terapist Firuze, Ataşehir / Ümraniye

masöz başak

Terapist Başak,
Bostancı / Kadıköy

masöz hira

Terapist Hira,
Şişli / Taksim

masöz ışık

Terapist Işık, 
Etiler / Levent

masöz melisa

Terapist Melisa, Beşiktaş

masöz cansu

Terapist Cansu,
Kadıköy

masöz derin

Terapist Derin,
Beşiktaş

istanbul masaj

İstanbul Masaj İçin Bireysel Uzman Bulma Sitesi

istanbul masaj salonu

Masaj Salonu Yerine Bireysel Hizmet Alma Adresi

butik masaj

Orijinal Butik Masaj | En İyi İstanbul Masaj Uzmanları

istanbul masöz

İstanbul Masöz İçin Bağımsız Uzman Bulma Yeri

profesyonel masöz

Profesyonel Masöz Hizmeti Tercih Edenlerin Platformu

anadolu yakası masöz avrupa yakası masöz

Anadolu Yakası Masöz ve Avrupa Yakası Masöz Sitesi

Masaj Faydaları Çoktur, Her Yaştan İnsan Yaptırabilir

İyi masaj yapabilmek için, daha fazla tüyo edinmek ister misiniz? Yazımızı okunmaya devam ettiğinize göre, konu ilginizi çekiyor, değil mi? O halde, masaj terapiye ilişkin, ilerleyen satırlarda vereceğimiz detayları kaçırmayınız! Küçük gibi gözüken bu ayrıntılarda, aslında masajda başarının sırrını taşıyan önemli öneriler yer almaktadır.

Sırt ağrısından böbreğe, sinüs baskısından, varislere, vücudunuzun her bölümünde ortaya çıkabilecek rahatsızlıklara önlem niteliği taşıyan masaj terapi, bu tip rahatsızlıklar başladıysa da tedaviye en büyük yardımcıdır. 

Masaj, sağlıklı yaşamanın büyük sırrıdır. Hayatının kapılarını masaja aralamış, deneyim edinmiş herkes bu sırrı çözmüştür. Diyelim ki, sinüs iltihaplanması yaşıyorsunuz . Burunda tıkanıklık, baş ağrısı, nefes alma zorlukları gibi şikayetler için, parmaklarınızı burnunuzun çevresine yerleştirin. Yanlardan hafif bastırarak, aşağı doğru çekerek ovun. 

Daha sonra, göz altlarına aynı tekniği uygulayın. Elmacık kemiklerinin üzerine baş parmaklarınızla hafif bastırarak, küçük daireler çizin. Sinüslerinizdeki rahatlamayı hissedecekseniz!

Seansa 10 dakika önce ulaşınız. Strese girmeden, nefes nefese kalmadan hazırlanıp, kendinize ayırdığınız dakikaların başlamasını bekleyiniz. Böylece seansın bir kısmını sakinleşmeye ayırmanız gerekmez. Zamandan kazanır, daha çok fayda sağlarsınız. Öncesinde terapiste kendinizi ifade edecek zaman dilimini de yaratmış olursunuz.

Doğadan kopup gelen mis gibi kokularla bezenmiş bir odada cildinizin ovulması ile relaks olabilmek, aslında sabırsızlıkla beklenecek bir aktivitedir. Sizce? Çiçek kokuları ya da meyve kokuları, iç mutluluğunuzu yükseltecektir. 

Seans sonrası kendinizi çok daha motive olmuş, hayata bağlanmış, enerjisi yükselmiş ve yarınlara daha hazır hissedeceksiniz. Hala randevu almadınız mi? Bu mükemmel hissi kaçırmayınız!

Hamile masajı, anne adayına özellikle hamileliğin zorluklarını ortaya koyduğu 3. döneminde, mükemmel yardım eder. Anneyi, karnı ve bebek rahatsız olmayacak şekilde yan yatırarak, sırtını daireler çizerek ovmak, oldukça rahatlatacaktır. Yükü taşıyan sırt ve kalçalar, bu dönemde masaja daha çok ihtiyaç duyacağı için, masaj terapi annenin ağrılarını azaltacak, bebek beklemenin ruhsal açıdan mutluluğunu ise, daha yoğun hissetmesini sağlayacaktır.

Masaj öncesinde olduğu gibi, sonrasında da terapistle diyalog kurarak, bir sonraki seansa hazırlık yapabilirsiniz. Çünkü masaj sırasında uzun sohbetler, sizin gevsemenize, konsantre olmanıza engel olabilir. Siz farkında olmasanız bile, kaslar gerilir, masaj zorlaşır ve verim düşer. Stres seviyesi artar. Uygulanan teknikleri, adeta baltalayan bu tip uzun konuşmaları, seans sonrasına bırakmak daha doğru olur. Ancak terapi sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissettiyseniz, terapistinizi uyarmak için beklemeyiniz!

Butik Masaj Güzellik Salonu, Terapist Aleyna - Barbaros Mah, Atatürk Caddesi 15, 
34746, Ataşehir,  İstanbul - Email: terapistalena@butikmasajterapisti.com